Ceník

Ceník

Platný od 1.3.2020

Privátní praxe není zdravotnickým zařízením a nepracuji tedy ve smluvním vztahu se zdravotními  pojišťovnami. Všechny služby jsou plně hrazeny klientem.  

Platba za službu je možná hotově po sezení nebo převodem na č. ú. 2301776063/2010, přičemž částka musí být připsána na účtu nejpozději před začátkem schůzky. V případě distanční služby (online poradenství, koučink), stejně tak u vzdělávacích a rozvojových aktivit se provádí bezhotovostní platba předem na účet, a to oproti vystavené faktuře. Nepřijímám platební karty.

Výhody placených služeb:

 • pozitivní vliv na  motivaci klienta

 • nejsou nutná žádná lékařská doporučení

 • nejsem povinna odevzdávat žádným institucím údaje svých klientech ani zprávy ze sezení

 • maximální anonymita

individuální přístup a  pozornost věnovaná konkrétnímu klientovi

cena 700 Kč/ 50 min

V poradenství je pozornost zaměřena na podporu při konkrétním problému. Cílem je pomoci Vám zorientovat se v tíživé životní situaci a rozšířit Váš pohled na možná další řešení situace. Jde o posílení Vašich schopností k tomu, abyste situaci lépe a rychleji zvládli. Není ostudou a známkou slabošství, když člověk požádá o pomoc – naopak, je to důkaz o jeho síle, protože si problém přizná, nebojí se o něm mluvit s cizím člověkem a k tomu je potřeba velká odvaha. Takový člověk si cení svého zdraví a přijímá za něj odpovědnost, čehož si je vědom. 

 cena 700Kč/ 50 min

Často volají rodiče, že sledují na svém dítěti změny v chování, zhoršení prospěchu ve škole, “závislost” na elektronice a sociálních sítích. V neposlední řadě je velkým tématem také sebepoškozování. V tomto případě přijde na první setkání nejprve rodič (lépe oba dva) sám. Zmonitoruji situaci a následně na druhé setkání přijde dítě (rodič čeká v čekárně). Někdy situace není tak závažná, jak vypadá, ale rozhodně by se nemělo nic podcenit. Pak jedeme v módu psychologického poradenství. Pokud však vyhodnotím závažnost situace jako větší, odkazuji na psychoterapeuta. 

cena 2500 – 3000,- Kč 
určeno pro žáky 8.-9. tříd ZŠ

Konečná cena se odvíjí od použité testové baterie. Bude sdělena individuálně. V ceně je také materiál s popisem důležitých informací, např. typ školy, obor, vhodná povolání vzhledem k osobnostnímu typu, a jiné dle služby.

cena 700 Kč / 50 min

cena 700 Kč/90 min

V ceně je podrobný popis konkrétních metod pro domácí nácvik, jejichž základy při konzultaci podrobně probereme a prakticky vyzkoušíme. Naučím Vás, jaké možnosti máte v dnešní době zaměřené na výkon, při vyrovnávání se se stresem.

 

cena 1000 kč/60 min nebo 1500 kč/90 min

Můžete si vybrat ze dvou časových dotací dle Vašich možností. Pro dlouhodobější koučovací  proces ráda připravím cenově výhodnější balíčky. Bližší info individuálně.

Poradenství: cena 700 Kč/ 50 min

Koučink:  cena 900 kč/60 min nebo 1200 kč/90 min

 

Po předložení příslušného dokladu nabízím slevu 100,- Kč (z celkové ceny) pro studenty VŠ, rodiče na MD nebo RD, lidi se zdravotním omezením, lidi v evidenci ÚP.

Storno podmínky

 • V případě, že se na domluvenou schůzku klient nemůžete dostavit, je nutné se omluvit telefonicky nejpozději 48 hodin před začátkem sezení. Dohodneme se společně na náhradním termínu. Pokud se tak nestane nebo omluva bude v termínu méně jak 48 hodin (ale více jak 24 hodin), požaduji uhradit 50% z ceny služby.


  Pokud se stane, že se klient nedostaví bez omluvy nebo omluva je v čase méně jak 24 hodin, požaduji zaplatit 100% částky konkrétní služby.

  V případě zrušení termínu z mojí strany, budete nejpozději 24 hodin před jeho začátkem kontaktování telefonicky nebo SMS zprávou a bude Vám nabídnutý náhradní termín, v co nejkratším čase. Pokud by došlo k porušení z mojí strany, následné sezení máte s 50% slevou.

  Čas každého z nás je vzácný. Respektuji čas svých klientů a prosím, aby i klienti respektovali čas můj.  Termín ve výše uvedených případech zůstane v takovém případě neobsazený, protože tak rychle ho nelze nabídnout jinému klientovi. Tyto podmínky jsou již dnes běžnou praxí v mém i jiných oborech. Děkuji za pochopení.