Kontakt

Mgr. Petra Nevtípilová

psycholožka & terapeutka & koučka

IČO: 067 46 284

č. ú.: 2301776063/2010

Napište mi

Místo setkání

Moje pracovna se nachází v centru Brna, na adrese s dobrou dostupností, v bezprostřední blízkosti parku Lužánky. Je umístěna ve 3. patře domu, který není bezbariérový.

Na konzultaci je potřeba se vždy předem objednat. Úplně nejlépe přes kontaktní formulář nebo přímo prostřednictvím emailu. Pokud se rozhodnete objednat se telefonicky (od 8:30 do 17hod.) a já hovor zrovna nepřijímám, pravděpodobně konzultuji a ozvu se Vám zpět později. Na Váš email či telefonát reaguji obvykle momentálně do 48 hod., jakmile k tomu budu mít dostatek klidu a časový prostor. To jsou jediné možnosti, jak se objednat. Často se stává, že mi lidé píší  skrze soukromý Messenger a na takové požadavky nereaguji, dodržuji oddělování pracovních povinností a svého soukromí, Děkuji za pochopení a respektování! 

Jak se ke mně dostanete?

Veřejná doprava

Parkování

Jak vypadá Terapeutovna

Jestliže cítíte, že by Vám z nějakého důvodu vyhovovalo jiné místo pro konzultaci, jsem otevřená hledání i jiných možností. V takovém případě prosím zvažte, zda je na Vámi preferovaném místě dostatek soukromí pro sdílení. Pokud by Vám přišlo vhod být v pohybu a venku, lze využít i blízkého parku Lužánky v dopoledních hodinách, kdy zde není mnoho lidí.