Reference

Reference

„Nemůžu nic jiného než doporučit. To co jinde nevyřešilo několik schůzek se u pí. Nevtípilové začalo dařit hned po prvním sezení. Za mně naprostá spokojenost a doporučení všem co cítí potřebu odborné pomoci.“ Zdeněk M. (říjen 2021)

„Paní Petra je velmi energická, vnímavá, s respektem ke klientovi a díky přirozenosti lehce docílí přesně těch otázek, které jsou potřeba „vytáhnout na povrch“. Díky za ni.“ Radka (říjen 2021)

„Paní Petru pravidelně navštěvuji od doby co u mne po manželově nemoci propukli stavy úzkosti. Paní Petra je velice profesionální, empatická a mne osobně vždy poskytla jiný pohled na danou věc. Na poradenství u ní se vždy velmi těším a vždy odcházím plná energie a chutí bojovat s úzkostmi a nevzdává se“. Lívia (září 2021)

„Rozhodnutí vyhledat odbornou pomoc bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Do té doby, i když jsem věděla, že bych měla k psychologovi jít, jsem se bála a styděla. Nebylo ale čeho. Za paní Petrou jsem přišla v životní situaci, kdy jsem opravdu nevěděla a neviděla, jak dál. Po prvním sezení jsem odešla s pocity pochopení mé situace, pomohla mi vidět moje problémy z jiného úhlu, ale vidět i jejich řešení, které jsem v dané době neviděla. Dostala jsem podporu a vyslechnutí. Moje situace už nebyla tak černá, jak jsem myslela a nebyla jsem na ni sama. I po pár sezeních vím, že se můj život konečně posouvá jiným směrem a díky práci na sobě a s paní Petrou jdu dál.“ Katka R. (srpen 2021) 

„K paní Nevtípilové chodím teprve krátce, ale už teď určitě cítím, že jsem dobře vybral. Cením si její přístup a profesionalitu. Už teď mi pomohla si uvědomit spoustu věcí, na které by mi samotnému trvalo přijít ještě dlouho. Už se těším na další setkání“. Marek P. (srpen 2021)

„Petru jsem poznala na kurzu koučinku, kterým si rozšířila svou odbornost. Působila tam velmi profesionálně a zároveň přátelsky a vřele. Brzy na to jsem Petru občas oslovila s žádostí o konzultaci v oblasti personalistiky, v níž působím a litovala jsem, že vzhledem ke vzdálenosti nemůžeme navázat spolupráci na bázi externího firemního psychologa. Petra dokázala vždy empaticky naslouchat a pomohla hledat cestu a řešení. Po období covidu jsem se sama octla na pokraji vyhoření a pracovní křižovatce. Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala za nastavené zrcadlo a profesionální pomoc, kterou mi Petra poskytla. Vřele doporučuji“.  Jana V. (červenec 2021)

„Těm, kteří potřebují poradit nebo konzultovat, Petru vřele doporučuji – na rozdíl od jiných je srdečná a nemáte u ní pocit, že jste jen položka v kartotéce . Pomáhá mi s mými obtížemi již téměř půl roku a výsledky jsem na sobě pocítila už po dvou setkáních“. Hana (červen 2021)

„Vřele doporučuji. Už jsem zažil několik „odborníků“ z oboru psychologie i psychiatrie a mohu porovnávat. Jako jednu z mnoha předností, při návštěvách u paní Petry vnímám, její schopnost vcítit se do mé situace a snahu společně se mnou najít vhodné řešení“. Roman (červen 2021)

„Paní Mgr. Petru Nevtípilovou znám už mnoho let, kdy jsem ji poznal jako policejní psycholožku, aniž bych její služby sám vyhledal. Musím říct, že skrz její velice empatickou povahu, profesionalitu a ochotu druhému člověku naslouchat a hlavně pomoci najít řešení, jsem ji poté bral více než jen obyčejného psychologa. Ač jsem si myslel, že její služby nikdy potřebovat nebudu a naše setkání budou vždy jen v rovině přátelství, bez jakékoliv pomoci, spletl jsem se. Jsem za to na druhou stranu rád. Vždy při našich osobních setkáních v rámci pracovních povinností příjemná. Zajímala se vždy o nás řadové policisty, jak se máme. Já její služby vyhledal v době mého rozvodu manželství, resp. v době když začaly mé problémy ve vztahu. Byla tady vždy pro mě, předávala mi cenné rady a hlavně aktivně mě podporovala při nalezení řešení mé problematické situace. Se vším jsem se dokázal poprat a vždy do tohoto okamžiku vyřešil sám, pomoc Petry jsem v této, pro mě nelehké etapě života, uvítal a byl rád za to, že mi pomohla. Takže Peti, ještě jednou moc děkuji. Všem lidem vřele doporučuji její služby, pokud se ocitnou v nějaké nelehké životní situaci, protože náhled jiné nezávislé osoby, je důležitý a Petra je ta pravá, která umí velmi profesionální pomoc nabídnout a přitom je díky svému přístupu lidská a vždy se při sezení u ní člověk cítí bezpečně“.  Lukáš, policista (březen 2021)

„Petru jsme poprosili o kariérní poradenství pro dceru. Nemohli jsme se rozhodnout, kam na střední školu, dcera sama nevěděla, nevyhranila se. Abychom jí do budoucna neublížili, poprosili jsme Petru o pomoc. Ihned si získala dceřiny sympatie a důvěru. Je milá, empatická, příjemná. S jejím osobním přístupem a celkově s její prací jsme velice spokojeni. Děkujeme“. Jitka (leden 2021)

„Paní Petra nám pomohla při výběru povolání pro našeho syna na střední školu. Uklidnila jak jeho tak nás. Její přístup je vynikající a hlavně uklidňující“.         Monika (leden 2021)

„Profesionální, empatická, už první kontakt vzbuzuje pocit důvěry a pomoci. Dokáže pomocí s problémy jakéhokoliv typu“. DH (leden 2021)

„Profesionální přístup se srdcem na správným místě. Letitá praxe v jednom z nejnáročnějších oborů se nezapřou“. Lucie (leden 2021)

„Paní Petra je úžasný profesionál s dlouholetou praxí. Umí naslouchat a pomohla mi zvládnout pro mě velmi složité vzpomínky na doby minulé. Vždy si na mě našla čas když jsem potřeboval její radu. Vřele jsem ji doporučoval a budu doporučovat dál.“ Libor (leden 2021)

„Petra naší rodině velmi pomohla v řešení komunikace a nastavení celkového přístupu k výchově našeho syna. Získala si velmi dobrý a otevřený vztah s dítětem během několika sezení, její shrnutí, postřehy a tipy pro nás byly velmi cenné. Mohu vřele doporučit“. David K. (prosinec 2020)

„Síla, ohromná energie, neúnavnost, navíc velké srdce a bojovnost ve jménu hledaní nových cest, východisek a rovnováhy…..Takto vidím Petru, vstřícnou, erudovanou, nikdy se nevzdávající průvodkyni v okamžicích životního trápení, které dozajista postihnou v některé životní etapě každého z nás….
V mém případě by padla volba na Petru, neboť mě již přesvědčila o tom, že i z toho nejzapeklitějšího bludiště lze najít cestu ven snadno a rychle…..“
Renáta Š. (prosinec 2020)

„Mgr. Petru Nevtípilovou znám již delší dobu a vždy jsem si myslela, že pomoc psychologa nebudu nikdy potřebovat. Jenže v loňském roce jsem se ocitla na životním rozcestí a po dlouhé úvaze jsem se nakonec rozhodla, že využiji odbornou pomoc. Ihned jsem si vzpomněla na Petru a objednala se na sezení. Rozebraly jsme celou mou situaci, Petra mě velmi pečlivě vyslechla a ukázala mi možnosti dalšího směru v mém životě. Jsem ji moc vděčná, že mi nastínila i situaci z druhé strany, dala mi impuls o všem do hloubky přemýšlet a ujasnit si své priority v životě. I díky ní jsem všechno zvládla a cítím se opět dobře. Ještě jednou bych ji ráda touto cestou chtěla poděkovat – za její citlivý přístup a vyslechnutí. Moc mi to pomohlo, a proto ji velmi ráda doporučuji“.                                     Martina P. (prosinec 2020)

„Paní Petra mi hodně pomohla a stále pomáhá v nelehkém životním období. Zažívala jsem úzkosti a pocity o kterých jsem ani v nejhorším snu nedoufala, že vůbec můžou existovat. Díky paní Petře, jsem vůbec nemusela navyšovat dávku antidepresiv, jak měl můj lékař v plánu a našim cílem je se jich zbavit úplně. Paní Petru znám krátce, ale plně jí důvěřuji a věřím, že i nadále to díky jejím radám a koučinku zvládnu dotáhnout do mojí další šťastné životní cesty. Děkuju.“                  H.B. (prosinec 2020)

„Není to tak dlouho měla jsem moc těžké období a už jsem nevěděla kudy kam. Kamarádka mě dala kontakt na p. Petru. Nejdříve jsem přemýšlela jak bude naše schůzka probíhat. Byla jsem nervózní a měla jsem strach. Setkání s p. Petrou bylo příjemné a milé. Díky profesionálnímu a přátelskému přístupu strach a nervozita rychle odešla. Petra je člověk s velkým srdcem, profesionál, bojovnice a plná energie. Prostě žena s velkým Ž. Jestli máte nějaké problémy, určitě vytočte číslo p. Petry a dostane se vám kvalitní pomoci a budete odcházet spokojeni. I když už na konzultace nechodím, jsme pořád v kontaktu. Děkuji p. Petro“. Žofie (listopad 2020)

„Ocitl jsem se ve velmi těžké zdravotní i životní situaci. Za nějaký čas jsem si uvědomil, že sám vše nezvládnu, a je nutné vyhledat odbornou pomoc. Moje kolegyně mi doporučila paní psycholožku Mgr. Petru Nevtípilovou, se kterou měla sama moc dobré zkušenosti. Od počátku mne zaujal její velmi profesionální a osobní přístup. První otázka byla, co chci naší spoluprací dosáhnout. Každou další schůzkou jsem cítil, že se posouvám blíže k stanovenému cíli. Po několika, pro mne velmi přínosných terapeutických hodinách, jsem se začal cítil daleko lépe a společně s paní psycholožkou jsme uznali, že jsem dosáhl svého cíle a další pravidelná setkání již nejsou nutná. Pokud bych ještě někdy potřeboval pomoc psychologa, určitě bych se opět obrátil na ni. Děkuji Petro.“ Z. S. (listopad 2020)

„Paní Petru můžu jenom doporučit. Skvělý člověk, pomáhala mi s psychologickou stránkou ve sportu a moc mi pomohla.  Profesionál na svém místě. Děkuji Petro „
Michal M. 

„Jsem strašně ráda, že jsem poznala paní Mgr. Nevtípilovou. Moc nám pomohla u dcery řešit zdravotní problémy které jsou spojené s šikanou. Je velmi milá, sympatická a své práci dost dobře rozumí a hlavně ji dělá svým srdcem. Takto si představuji opravdovou pomoc a podporu. Moc děkuji“
Eva C. 

„Moje dcera byla u paní Petry na psychologickém poradenství ohledně výběru povolání. Skvělý přístup, uvolněná super nálada a posléze perfektně vypracované výsledky….moc nám pomohla….DOPORUČUJI
Markéta P.

„Poradenství paní Nevtípilové jsme zvolili v souvislosti s výběrem střední školy pro dceru. Naše očekávání byla naprosto naplněna. Paní magistra nám velmi pomohla nejen při vyhodnocení osobnosti, které je důležité nejen pro výběr SŠ, ale pomůže vám být k potřebám a vnímání vlastního dítěte empatičtější.
Velmi nám pomohla v některých případech pochopit věci, dát si je do souvislosti v širším kontextu.
Věřím, že s paní Nevtípilovou jsme se neviděli naposledy.
Děkujeme a o výsledcích přijímacích zkoušek Vás budeme informovat„,
Monika M.

„Spolupráce s paní Nevtípilovou byla perfektní. Byla jsem u ní s dcerami, moc jim pomohla. Tu starší zbavila obav z budoucnosti. Obě by se rády vrátili, aby si mohli ještě popovídat. Věřím, že její služby ještě využijeme. Vřele doporučuji, jak pro děti, tak pro dospělé„.
Lucie P.

„Děkuji paní Magistro, že jste mi pomohla nahodit život zase na správnou kolej. Jsem typ, který to čas od času potřebuje. Díky za Váš čas. Že jste mě navedla, i když jsem nevěděla co řešit dřív, že Váš pohled na to, co mě zatěžovalo, mi pomohl podívat se na nás jinak. Svět se stal pro mé okolí a hlavně pro mě o dost pohodovějším a radostnějším místem. Líbí se mi úkoly, které od Vás dostávám, i když některé jsou pěkně oříšek. Však právě v tom je u mě zakopaný pes. Zkrátka ještě jednou díky a těším se na další sezení.“
Petra V.

„Poradenství Petry Nevtípilové nám velice pomohlo při výběru střední školy pro syna. Poradila nám jaký typ školy je pro něho vhodný, a jakým směrem se naopak nevydávat. Dokázala nás správně nasměrovat.“
Olga V.

„S paní Nevtípilovou jsem měl velice příjemnou schůzku, při které mi hodně pomohla co se týká osobního života. Díky profesionálnímu a přátelskému přístupu jsem se cítil velmi dobře a bez nervozity během naší schůzky. Těm, kteří mají trému nebo mají například strach ze setkání mohu jen poradit JDĚTE DO TOHO a nebojte se, určitě se budete mít potom lépe stejně jako já.“
Radovan M.

„Paní Petře, děkuji za vyslechnuti a pomoc v těžké životní situaci. Vždy se snaží udělat maximum. Je to člověk řídící se srdcem a ne tabulkami.“
Martina P.

„Petru jsem poznal na kurzu kouč osobního rozvoje. Kde jsem s ní absolvoval několik sezení. Petra mě zaujala svým aktivním přístupem a nasloucháním. ale především opravdovým zájmem mi pomoc vyřešit moji situaci. Petru určitě můžu doporučit.“
Ondra D.

Další recenze od mých klientů najdete v následujícím odkaze: Mgr. Petra Nevtípilová názory – psycholog Brno – ZnamyLekar.cz