Novinky

Novinky

Dárkové poukazy

Sami si zvolíte, kolik poradenských nebo koučovacích sezení chcete člověku, na kterém vám záleží věnovat. Já vám následně připravím dárkový poukaz na míru, podle vašeho rozhodnutí a přání. Voucher se vztahuje na osobní i distanční formu spolupráce a je platný s razítkem, po dobu 6-ti měsíců od data zakoupení. Neplatí pro poradenství při volbě střední školy. Platba probíhá předem na účet.

Psychologické poradenství

Podpořte ty, na kterých vám záleží. Své blízké, kamarády, nebo třeba kolegy v jejich nelehkém období, pokud se “točí v bludném kruhu” a nevidí východisko ze své situace, ocitli se momentálně na životní křižovatce a potřebují získat odstup a objektivní náhled, jsou vyhořelí, přišli o práci, pečují o nemocného člověka, ztratili osobu blízkou nebo sami trpí závažným onemocněním. Věnujte jim tak trošku jiný dárek ve formě odborné péče a pomozte prostřednictvím dárkového poukazu.

  • Cena: 1 poradenské sezení 800 Kč (50 min.), 1200 Kč (75 min.).

Osobní koučink

Darujte poukaz na koučink osobního rozvoje, přispějete tak někomu, kdo je pro vás důležitý ke změně, pomůžete mu tímto ke spokojenějšímu životu.

  • Cena: 1 koučovací sezení 1000 (60 min.), 1500 Kč (90 min.)

Dárkové poukazy jsou také vhodné jako benefit ze strany zaměstnavatele, který pečuje a má zájem o své zaměstnance v rámci firemní kultury.

Odpovědi na dotazy kolem současné doby