Novinky

Novinky

Dárkové poukazy

Sami si zvolíte, kolik poradenských nebo koučovacích sezení chcete člověku, na kterém vám záleží věnovat tak, aby si mohl vyzkoušet tento typ služby a případně se mohl rozhodnout, zda mu vyhovuje a chce pokračovat. Já vám následně připravím dárkový poukaz na míru, podle vašeho rozhodnutí a přání. Voucher se vztahuje na osobní i distanční formu spolupráce a je platný s razítkem, po dobu 6-ti měsíců od data zakoupení. Neplatí pro poradenství při volbě střední školy. Platba probíhá předem na účet.

Psychologické poradenství

Podpořte ty, na kterých vám záleží. Své blízké, kamarády, nebo třeba kolegy v jejich nelehkém období, pokud se “točí v bludném kruhu” a nevidí východisko ze své situace, ocitli se momentálně na životní křižovatce a potřebují získat odstup a objektivní náhled, jsou vyhořelí, přišli o práci, pečují o nemocného člověka, ztratili osobu blízkou nebo sami trpí závažným onemocněním. Věnujte jim tak trošku jiný dárek ve formě odborné péče a pomozte prostřednictvím dárkového poukazu.

  • Cena: 1 konzultace 1500 Kč (60 min.)

Osobní koučink

Darujte poukaz na koučink osobního rozvoje, přispějete tak někomu, kdo je pro vás důležitý ke změně, pomůžete mu tímto ke spokojenějšímu životu.

  • Cena: 1 koučovací sezení 1800 (60 min.)

Dárkové poukazy jsou také vhodné jako benefit ze strany zaměstnavatele, který pečuje a má zájem o své zaměstnance v rámci firemní kultury.

Odpovědi na dotazy kolem současné doby